Za svým snem 2017

- vyprodáno

Kalendář pro radost, pro duše dobrodružné, a pro ty, co se nebojí snít.

12 obrázků, 12 okamžiků z mého vandrování světem za poslední rok. Vodopády, hluboké lesy, magické oblohy, tajná zákoutí naší krásné planety. Kalendář Za svým snem jsem tvořila tak, aby potěšil duši zasněnou a dobrodružnou.

 

Nástěnný kalendář je 13ti listový velkoformátového rozměru 40 x 32 centimetrů.

Cena 300,- za kus.

 

 

PŘEDOBJEDNÁVKA (A PROČ?)

Jelikož zájem o kalendář byl asi tak sedmdesátinásobnější než jsem očekávala, bude jich třeba vytisknout víc než dva. A abych se dopracovala k reálnému číslu, kolik kalendářů s jistotou pošlu do světa, rozhodla jsem se o formu objednávky předem. Pokud tedy chcete mít jistotu, že se na vás dostane, pošlete peníze na účet, který uvádím níže.

 

Předobjednávky přijímám do 15. listopadu (budu mít i nějaké navíc, tak mi po tomto datu napište zprávu).

 

Jakmile dorazím 22. listopadu do ČR a vybalím krosnu, vyzvednu si čerstvě vytištěné kalendáře, spáruju objednávku s vaší platbou a kalendář bude na cestě k vám, případně vám ho přivezu až do Prahy na festival Kolem Světa :)

Jak tedy kalendář získat?

  • OSOBNĚ na festivalu Kolem Světa - 3. - 4. prosince se v Praze koná cestovatelský festival Kolem Světa. Budu tam mít v neděli večer ve velkém sále přednášku o Kanadě a životě u polárního kruhu a celkově tam budu asi celý víkend nasávat inspiraci a poslouchat příběhy z celého světa. Tak se přijeďte podívat, inspirovat se a poznat se:)
  • OSOBNĚ na Vysočině - bydlím ve vesničce kousek od Pelhřimova (ne, nemáme tu krematorium), tak pokud jsme sousedé, či jste na Vysočině nikdy nebyli a chcete si zavýletit, můžeme si kalendář předat tu. Jen nemůžu kdykoliv, protože se často toulám s foťákem i bez něj po lesích a horách, tak bychom se museli nějak hezky domluvit.
  • POŠTOU - pokud nemůžete dorazit na festival ani na Vysočinu, moc ráda vám kalendář pošlu. V tom případě, prosím, připočtěte k objednávce 90,- za poštovné a balné

Platba

Nechávám tisknout pouze omezený počet, pokud tedy máte o kalendář vážný zájem a chcete mít jistotu, že se k vám jeden nebo více kousků dostane, pošlete do 10. listopadu příslušnou částku na číslo účtu 2200433715 / 2010 (FIO banka). Do zprávy pro příjemce napište své celé jméno.

Cena je 300,- za kus, a pokud chcete kalendář zaslat poštou, připočtěte 90,- (jestli chcete více kusů, platíte jen jedno poštovné). A taky mi napište zprávu s následujícími údaji :)

Objednávka

Sem do zprávy mi, prosím, nezapomeňte napsat:

  • Jméno a příjmení
  • Kolik kusů byste si přáli
  • Jestli chcete kalendář poštou či osobně
  • Adresu (pouze v případě zaslání poštou)
  • Poznámku, jestli ode mě chcete třeba nějaké speciální věnování :)

A kdy mi dorazí?

Do ČR se vracím 22. listopadu a hned začnu rozesílat, takže by u vás všech měl být do půlky prosince.

Martina Gebarovská Za svým snem kalendář 2017